2019 Src Belgesi Fiyatları 

Bu makalemde sizleri 2019 yılı içinde Ankara’ da geçerli Src Taban fiyatları hakkında bilgilendireceğim. Siz de Src Belgesinin anahtar teslim fiyatını merak ediyorsanız aşağıdaki tablodan fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Src fiyatlarının nasıl belirlendiğini ve fiyatlara nelerin dahil olduğunu öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için 0312 911 25 04 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kafanızdaki soru işaretlerini gidermekten mutluluk duyarız.

Belge Türü Kurs Ücreti Yazılı Sınav Harcı Direksiyon Sınav Harcı Kart Ücreti Toplam Ücret
Src 1
Src 2
Src 3
Src 4

Src Belgesi Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Bilindiği üzere 5 çeşit Src Belgesi bulunmakta: Bunlar Src 1 , Src 2, Src 3, Src 4 ve Src 5 belgeleridir. Src 1 i alan Src 2 yi, Src 3 ü alan ise Src 4 ü almış sayılır. Geçtiğimiz senelerde mevzuatta yapılan değişiklik ile Src Fiyatlarında taban fiyat uygulamasına geçildi. Src fiyatları ilgili yönetmeliğin 31. maddesi kapsamında her yılın ikinci gününde belirleniyor. Src kursları da bu fiyatlar riayet ederek hizmet veriyorlar.

Bu Fiyatlar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu fiyatlar 2019  yılı için geçerlidir. Yani 31 aralık 2019′ a kadar geçerli fiyatlardır. 31 Aralık 2019 tarihinden sonra Ankara Valiliği tarafından belirlenecek yeni fiyatlar ile işlem yapılabilecektir.

Bu Fiyatlara Ne Dahildir Ne Dahil Değildir?

Bu fiyatlara kurstan alacağınız eğitim ve hizmetler dahildir. Ancak Src Sınavı için ödeyeceğiniz ücret ve sınavı geçip başarılı olmanız durumunda Src Belgesi için ödeyeceğiniz kart ücreti dahil değildir.