HAKKIMIZDA

Eğitim kurumlarımızın çatı şirketi olan Ensar Melik Eğit. İnş. Tic. Ltd. Şirketi Kurucumuz Sayın Mahmut BURKANKULU’ nun azim ve kararlılığının ürünü olarak 1997 yılında kuruldu. Geride bırakılan yıllarda bir çok alanda kaliteli hizmet anlayışını önceleyen şirketimiz İnşaat, Elektrik, Eğitim, Gıda, Bilişim, Sağlık ve muhtelif birçok sektörlerde faaliyet gösterdi ve göstermeye devam ediyor. Ülkemize ve beraber yaşadığımız insanlara faydamızın dokunması bizim için her daim en büyük motivasyon kaynağı oldu.

Şirketimizin faaliyet gösterdiği alanlar arasında bizim için en kıymetli olanı hiç şüphesiz hep eğitimdi. Bu alana bütün enerjimizi vakfetmiş durumdayız. Ülkemizin geleceğine ancak ve ancak iyi yetişmiş insanların hizmet edebileceğine hep inandık. Bu inanç bizleri her gün daha fazla insanın hayatına dokunmaya itti. Bütün gücümüzle çok daha eğitimli bir Türkiye için çalışmaya da devam ediyoruz. Çok çok daha eğitimli bir Türkiye bizim hayalimiz.

Bu çerçevede bugün 7 Eğitim kurumu ile eğitim sektöründe kararlılıkla yürüyoruz. Sürücü eğitimi bizim faaliyet gösterdiğimiz alanlardan birisi. Sürücü adaylarının ihtiyaç duyduğu tüm belgeleri vermekteyiz. Sürücü Belgelerinin tamamını, Src Belgelerini, İş Makinası Operatörlüğü Belgelerini, Psikoteknik Raporunu bizim için çok değerli olan adaylarımız için vermekteyiz. Şirketimiz ayrıca ülkemizin köklü kuruluşlarından Final Kurs Bağlum’ un da kurucuları arasında. İyi yetişmiş çocuklarca yönetilecek bir ülke için de çalışmaktayız. Çalışmaya da devam edeceğiz.