2024 SRC 4 FİYATI

Bu yazımızda Src 4 Belgesinin 2024 yılın ait güncel fiyatlarına yer verdik. Siz de Src 4 Yurt İçi Yük Taşımacılığı Belgesi almak istiyorsanız ve her şey dahil fiyatını merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Yazımızda Src 4 belgesinin her şey dahil fiyatlarına tüm detayları ile yer verdik.

Güncelleme: 01/01/2024 12:44

Bilindiği üzere 4 çeşit Src Belgesi vardır. Bunlar arasında en çok tercih edilenlerden biriside Src 4 yurt içi yük taşımacılığı mesleki yeterlilik belgesidir. Tır, kamyon ve benzeri yük taşıma işi ile iştigal şoförlerin ehliyetlerinin yanında Src 4 veya Src 3 belgelerinden birini ve Psikoteknik Belgesini bulundurmaları yasal zorunluluktur. Bu nedenden dolayı yük taşınmacılığı ile uğraşan kişiler bu belgeleri almayı istemektedir.

src belgesi fiyatı Ankara

Src 4 Sınavı Zor Mu?

Fiyat bilgisine değinmeden önce çok soru aldığımız bir konuya değinmekte fayda görüyorum. Birçok kişi Src 4 sınavının zor olup olmadığını merak etmekte. Belirtmek isterim ki Src 4 sınavı şoförlük mesleği ile uğraşan kişilerin girdiği bir sınav. Bu nedenden dolayı soruları da bu meslek ile alakalı kişilere dönük olarak hazırlanıyor. Eğer yük taşımacılığı alanında genel bir bilginiz varsa ve yazıldığınız kursun derslerini takip ederseniz sınavda rahatlıkla başarılı olabilirsiniz.

Bilindiği üzere Src 3 belgesi Src 4 belgesini de kapsayan yük taşıma mesleki yeterlilik belgesidir. Src 3 belge uluslararası alanda çalışmayı düşünen soförler tarafından alınan bir belge olduğundan Src 4 belgesine nazaran soruları daha zordur. eğer sınavda başarılı olamayacağınız kaygısı var ise ve yurt dışından çalışmayacaksanız Src 3 yerine src 4 belgesini seçebilirsiniz.

Src Belgesi
SRC 4 BELGESİ FİYATI TAKSİTLİ

Src 4 Belgesi Fiyatı Ne Kadar?

Src 4 belgelerinde de tıpkı ehliyetlerde olduğu gibi taban fiyat uygulaması bulunmakta. Aynı il sınırları içerinde tüm kurslar bu fiyat üzerinden işlem yapmaktadırlar. Aşağıda paylaşacağım fiyatların Ankara da geçerli 2022 yılına ait minimum fiyatlar olduğunu belirtmek isterim. Gelin Fiyatları birlikte inceleyelim:

Src 4 Belgesi Kurs Ücreti: 5350 TL

Src 4 Belgesi Sınav Ücreti: 600 TL

Src 4 Belgesi Kart Ücreti: 150 TL

Src 4 Toplam Fiyatı(Herşey Dahil): 6.250 TL

Src Belgesi Sınavı Tarihi Ankara Keçiören

KAPANIŞ

Bu yazımızda sizleri sıkmayacak kısalıkta ne netlikte bir yazı kaleme almaya çalıştım. Siz de Src 4 belgesini ticari amaçlı araç kullanmak için alıyorsanız, Src 4 belgenizin aynında Psikoteknik belgesi de almanız gerektiğini unutmayım. Psikoteknik belgesi hakkında bilgi almak için tıklayabilirsiniz. Aklınıza takılan diğer sorular için 0312 911 25 04 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir ya da sorularınızı aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz. Sorularınızı aynı gün içerisinde cevaplayacağız. Mutlu ve sağlıklı günler dileriz.

14 thoughts on “2024 SRC 4 FİYATI”

    1. Maalesef kullanamazsınız. 8+1 kullanabilirsiniz. 14+1 için D1 veya D sınıfı ehliyet almanız gerekiyor. Ensar Melik Sürücü Kursu olarak D1 ve D sınıfı ehliyetleri vermekteyiz. 0312 378 08 09 numaralı telefondan sınav tarihleri ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  1. Ford transit 12 lik eski benim ehliyetim b sınıfı 2020 de aldım araç babamın ruhsat da hususi olarak geçiyor kullanabilirmiyim sıkıntı olur mu acaba

    1. 8+1 kullanabilirsiniz. 17 koltuklu için D1 veya D almanız gerekir. Ensarmelik Sürücü Kursu olarak biz de D1 ve D vermekteyiz. Sınavlar ve fiyat hakkında bilgi almak için 0312 329 60 09 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    1. Psikoteknik belgesi ile src 4 belgesi iki ayrı belgedir. Birini aldığınızda diğerini almış olmazsınız. Psikoteknik için 1 saat civarı süren bir teste girmeniz gerekiyor. Test için 0312 911 25 04 numaralı telefonumuzu arayıp randevu alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir