2024 İŞ MAKİNASI EHLİYETİ FİYATI

Güncelleme: 24/01/2024 11:00

Forklift Ehliyeti, Tavan Vinci Operatörlük Belgesi, Ekskavatör Ehliyeti, Beko Loder Ehliyeti, Silindir Operatörü Belgesi, Mobil Vinç Operatörü Belgesi(Mobil Vinç Ehliyeti), Personel Yükseltici Operatörü Belgesi

Merhaba, bu yazımızda sizleri 2024 yılına ait güncel İş Makinası Ehliyeti fiyatları hakkında bilgilendireceğim. Başka bir deyiş ile İş Makinası operatörlük belgesi fiyatları hakkında bilgilendireceğim. Siz de İş Makinası Ehliyeti (Operatörlük Belgesi) almak istiyorsanız ve fiyatlarını merak ediyorsanız aradığınız bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Forklift Ehliyeti Fiyatı

Bilindiği üzere onlarca iş makinası türü bulunmaktadır. Almak istediğiniz iş makinası türüne göre İş Makinası Ehliyeti fiyatı değişmektedir. Bu yazımızda en çok talep edilen Forklift Ehliyeti, Tavan Vinci Operatörlük Belgesi, Ekskavatör Ehliyeti, Beko Loder Ehliyeti, Silindir Operatörü Belgesi, Mobil Vinç Operatörü Belgesi(Mobil Vinç Ehliyeti), Personel Yükseltici Operatörü Belgesi hakkında bilgilendireceğim. Diğer İş Makinası ehliyetleri fiyatları hakkında bilgi almak için 0312 911 25 04 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kafanızdaki soru işaretlerini gidermekten mutluluk duyarım 🙂

Aşağıdaki tabloyu inceleyerek bahsettiğim iş makinası türlerine ait fiyat bilgileri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

İş Makinası Ehliyeti TürüFiyatSınav Harcı
Forklift Ehliyeti10.000 ₺750 ₺
Tavan Vinci Operatörlük Belgesi10.000 ₺750  ₺
Ekskavatör Ehliyeti10.000 ₺750 ₺
Beko Loder Ehliyeti10.000 ₺750 ₺
Silindir Operatörü Belgesi10.000 ₺750 ₺
Mobil Vinç Operatörü Belgesi(Mobil Vinç Ehliyeti)10.000 ₺750 ₺
Personel Yükseltici Operatörü Belgesi10.000 ₺750 ₺

40 thoughts on “2024 İş Makinası Ehliyeti Fiyatı”

  1. Ensar Melik Sürücü Kursu (Ankara-Keçiören)

   Makinanın marka modeline göre değişmek ile beraber hiyap vinçler genel olarak mobil vinç operatörlüğü belgesi ile kullanılıyor. Ensar Melik İş Makinesi Operatörlüğü Kursu olarak mobil vinç vermekteyiz. Ankara da faaliyet gösteriyoruz. 0312 911 25 04 numaralı telefonumuzdan fiyatlar ve sınav tarihleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

   1. Merhaba, yazımızı yeni fiyatları belirtecek şekilde güncellemiş bulunuyoruz. Fiyatlar için yazımıza tekrar göz atabilirsiniz.

  1. Merhaba iş makinası kayıtlarımız devam etmektedir. Sınav tarihleri ve fiyatlar hakkında bilgi almak için 0312 378 08 09 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   1. 9 yıldır asfalt işinde silindir kullanıyorum tüm çeşit ve özelliki olanlerda dahil dir tecrübem tamdır sorun belgeye gelince işte o,yok nasıl alabilirim nereden alabilirim. Yaş şartı varmıdır .?

    1. Ensar Melik Sürücü Kursu (Ankara-Keçiören)

     Merhaba, Silindir ehliyeti veriyoruz. Ankara Keçiören’de faaliyet gösteriyoruz. 0312 911 25 04 numaralı telefondan fiyatlar ve sınav tarihleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  1. Merhaba, silindir ehliyeti vermekteyiz. 0312 329 60 00 numaralı telefondan fiyatlar ve sınav tarihleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 1. 8 yıl önce fortlif ehliyeti aldım fakat emniyete harcını ödemedim acaba ödeme yapsam belge geçerli olurmu?

  1. Belgeniz geçerli ancak eski operatörlük belgeleri Nüfus müdürlüğünün sisteminde görünmediğinden sıkıntı çıkabiliyor. Nufüs müdürlüğüne dilekçe ile başvurup belgenizi ehliyete işletmeyi denemenizi öneriyoruz. Sıkıntı çıkması durumunda dava açıp hakkınızı arayabilirsiniz.

    1. Yukarıda paylaştığımız fiyatlar günceldir ve kursa ödeyeceğiniz fiyatlardır. Kursa ödeyeceğiniz ücretlere ilave olarak, devlete ödeyeceğiniz harçlar bulunmaktadır. Bu harçları, “Operatörlük Belgenizi”, “G Sınıfı Ehliyet” olarak ehliyetinize işletmek istediğinizde ödemek durumundasınız. G sınıfı olarak ehliyetinize işletmek istemediğinizde ise ödemeniz gerekmez. Harçlar için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz: https://www.emsurucukursu.com/ehliyet-harclari

    1. Beko Loder ehliyeti, Beko Loder kullanmak isteyen herkesin sahip olması zorunlu bir belgedir. Bu belgeyi alarak, inşaat firmalarında ve türevi işler yapan firmalarda iş bulma şansınızı artırabilirsiniz.

  1. Operatörlük belgesi sınavdan başarılı olmanız durumunda MEB onaylı olarak size verilen belgedir. Bu belge ile iş makinasını trafikte kullanamazsınız ancak iş sahanızda kullanabilirsiniz. G sınıfı ehliyet, operatörlük belgenizi ehliyete işlettiğinizde size verilen ehliyet türürdür.

  1. Evet veriyoruz. Fiyatlar ve sınav tarihleri hakkında bilgi alamk için 0312 329 08 09 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  1. Çöp kamyonu kullanabilmek için:
   1) İş Kamyonu (Katı Atık Sıkıştırma ve Taşıma Makineleri) Operatörlüğü Belgesi ve
   2) C sınıfı ehliyet almanız gerekmektedir.
   Ayrıca alacağınız İş Kamyonu (Katı Atık Sıkıştırma ve Taşıma Makineleri) Operatörlüğü Belgesini G sınıfı ehliyet olarak ehliyetinize işletmelisiniz.

  1. Silindir belgesi vermekteyiz. Fiyatlar yazımızda paylaşıldığı şekildedir. Detaylı bilgi için 0312 329 60 00 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

  1. Operatörlük belgesi sınavlardan başarılı olduktan sonra kursunuz tarafından size verilen belgedir. Bu belge ile şantiye alanında yada iş sahasında iş makinası kullanabilirsiniz. Ancak trafiğe çıkamazsınız. Eğer iş makinanızı trafikte yürütmek istiyorsanız, operatörlük belgenizi nüfus müdürlüğüne götürüp ehliyetinize işletebilirsiniz.

    1. 2007 yılında aldığınız belgeyi işletmenize yasal bir engel bulunmamakta. Bununla alakalı milli eğitim bakanlığına bir dilekçe ile başvurmanızı öneririm.. Başvurunuza olumsuz cevap verilmesi halinde ise idare mahkemesinde idari işlemin iptali davası açarak hakkınızı arayabilirsiniz.

  1. Merhaba, yarın Haziran Ayı grubumuz kapanıyor. Yarın ki gruba yetişmeniz durumunda Haziran sonunda belgenizi alabilirsiniz. Yarın ki gruba yetişemezseniz Ağustos ayında belgenizi alabilirsin. Fiyatlar hakkında bilgi almak için 0312 911 25 04 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir