Ankara Src Kursu

Src Belgesi
Src 1-2-3-4

Src Kursumuz Hakkında (Ankara)

Ensar Melik Eğitim Kurumları olarak Ankara’nin Keçiören Bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız bünyesinde Src Kursu(Ankara’da), Psikoteknik Merkezi(Ankara’da), İş Makinesi ve Operatörlük Kursu(Ankara’da) ve Sürücü Kurslarını(Ankara’da) barındırmaktadır. Siz değerli kursiyerlerine en iyi hizmeti en çabuk şekilde sunmanın gayreti içerisindeyiz.  10 yılı Aşkın süredir Ankara ilinde Src, Ehliyet yada Psikoteknik denildiğinde akıllara gelen ilk kurum olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizin de Ehliyete, Psikoteknik Raporuna yada Src Belgesine ihtiyacınız varsa mutlaka çayımızı içmeye bekliyoruz 🙂 Ayrıca Src Kursumuz ve Src Belgeleri hakkında aklınıza takılan sorularınız varsa 0312 911 25 04 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Kafanızdaki Soru işaretlerini gidermekten mutluluk duyarız.

Src Kursumuz Hakkında (Ankara)

Src Kursimuzun Adresi: Kuşcağız Mah. Tarhanlar Cad 9/A Keçiçören/Ankara

Telefon: 312 911 25 04

Src Fiyatları hakkında bilgi almak için 2018 SRc Fiyatları Başlıklı Yazımızı Okuyabilirsiniz. Okumak için tıklayın.

4 thoughts on “Ankara Src Kursu”

  1. 1977 de profesyonel otomobil ehliyeti aldım. O zamanlar, amatör, profesyonel ve ağır vasıta olmak üzere üç ehliyet vardı. Şimdi hangi araçları kullanabilirim. Çok uzun zaman çekme karavan kullanıyorum . Son zamanlarda iki defa trafik polisi çevirdi, bir şey söylemedi. BE Ehliyet gerekir mi

    1. 70 li yıllara kadar dayanan eski ehliyetlerin hangi ehliyet sınıfına karşılık geldiği meselesinde bir takım net olmayan durumlar bulunmaktadır. Ehliyetinizin hangi sınıflara karşılık geldiğini kesin olarak öğrenmenizin en kolay yolu nüfus müdürlüğüne gidip eski ehliyetinizi yenisine çevirmenizdir. Sizin ehliyetinizin eski E sınıfı ehliyete karşılık geldiğini zannediyorum. Bu nedenden Be sınıfı ehliyeti de kapsıyor olma ihtimali oldukça yüksek. Tavsiyem, nüfus müdürlüğüne gidip 15 TL gibi düşük bir ücret ödeyerek eski ehliyetinizi yenisine çevirmenizdir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?