.src Fiyatları

Src Belgesi Keçiören, Src Ankara, Src 1,2,3,4

SRC

Bu yazımız Src Belgesinin ne olduğu hakkındadır. 2018 yılına ait en güncel Src Fiyatları hakkında bilgi almak için 2018 Src Fiyatları Başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Okumak için TIKLAYIN.

Src Belgesi Nedir?

Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne göre şirketinize kayıtlı otobüs, minibüs, kamyon, kamyonet, çekici tescilli araçlarınızı kullanan sürücülerin alması gereken belge türüdür. Sürücülerin araç türüne uygun SRC1, SRC2, SRC3, SRC4 ya da SRC5 belgelerini bulundurmaları kanuni zorunluluktur.


SRC 1 Belgesi

SRC1, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne göre Uluslararası Yolcu Taşımacılığı yapan sürücülerin almak zorunda olduğu mesleki yeterlilik belgesi olup, Uluslararası ve ulusal yolcu taşımacılığı yapan sürücülere  zorunludur.


SRC 2 Belgesi

Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı Sürücü Mesleki Yeterlilik Eğitimi Ticari araç sürücüleri için SRC2 zorunlu belgedir.


SRC 3 Belgesi

Uluslararası Eşya-Kargo Taşımacılığı Sürücü Mesleki Yeterlilik Eğitimi Ticari araç sürücüleri için SRC3 zorunlu belgedir.


SRC 4 Belgesi

Yurtiçi Yük-Eşya-Kargo Taşımacılığı Sürücü Mesleki Yeterlilik Eğitimi Ticari araç sürücüleri için SRC4 zorunlu belgedir.


SRC 5 (ADR) Belgesi

Sürücüler için SRC 5 – ADR Tanker ile Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Mesleki Yeterlilik Belgesi Eğitimi Tankerle tehlikeli madde taşıyan araç sürücülerinin SRC 5 – ADR Tanker Mesleki Yeterlilik Belgesi almaları yasal zorunluluktur.


Gerekli Belgeler (ADR)

– 2 Adet Fotoğraf
– Öğrenim Belgesi
– Ehliyet Fotokopisi
– Kimlik Fotokoposi


Hemen Kayıt Olun

Uzman kadromuz ve modern eğitim anlayışımız ile ENSAR MELİK Sürücü Kursunda başarısızlığa yer yok. Hemen kayıt olun erken kayıt fırsatlarımızdan yararlanın. Detaylı bilgi için 0312 330 60 25 numaralı telefon numaramızı arayabilirsiniz. Sorunlarınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.